Rezultati s bodovnog turnira u Sisku

• Termin: 15.12.2018.
  • Mjesto: Sisak
  • Organizator: ŠPK "TOP STEP" i HSPS

U subotu, 15. prosinca održan je posljednji bodovni turnir u 2018. godini u organizaciji ŠPK "TOP STEP" i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Na ovom natjecanju nastupili su najlmađi plesači Sportskog plesnog kluba Valcer te osvojili:

U kategoriji mlađi osnovci D1 u standardnim plesovima, Ivan Biškup i Elena Sekovanić osvojili su četvrto mjesto, dok su u latinoameričkim plesovima u kategoriji mlađi osnovci D2 osvojili peto mjesto.

Njihovi kolege Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević, u kategoriji mlađi osnovci D2, u standardnim plesovima osvojili su srebrnu medalju, dok su u latinoameričkim plesovima osvojili četvrto mjesto.

Čestitamo našim najmlađima te im želimo puno uspjeha i u dolazećoj 2019. godini!