Naslov državnog prvaka i viceprvaka otišao u Spk Valcer

• Termin: 03.2.2019.
  • Mjesto: Sisak
  • Organizator: Spk Petrinia i HSPS

Nakon zimske stanke, Sportski plesni klub Valcer je sa svojim mladim predstavnicima sjajno započeo i novu 2019. godinu. Na Prvenstvu Republike Hrvatske u standardnim plesovima osvojili su naslov državnog prvaka, viceprvaka, četvrto i šesto mjesto.

Naslov državnog prvaka u kategoriji Osnovci - pojedinac za 2019. godinu u standardnim plesovima, osvojila je Vida Jurak.

Najmlađi predstavnici u kategoriji mlađih osnovaca, Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević ponosno nose naslov viceprvaka Republike Hrvatske, dok su njihovi stariji kolege Teo Patačko i Stefani Hrman u iznimno jakoj kategoriji mladeži, nakon polufinala, u finalu osvojili četvrto mjesto.

Eugen Sekovanić i Kiara Habunek, debitatni u kategoriji mlađe mladeži, nakon otplesanog polufinala i finala, osvojili su šesto mjesto.

Čestitke svim plesačima na odličnim uspjesima, iznimnom trudu i radu!