Dana 26. ožujka 2022. godine održan je bodovni turnir i Prvenstvo Republike Hrvatske u latinskoameričkim plesovima u Zagrebu, u organizaciji Plesnog kluba Spin i HSPS-a.
Na navedenom turniru natjecatelji SPK "Valcer" ostvarili su slijedeće rezultate:
Rezultati natjecanja na bodovnom turniru:
- Tin Žmuk – Elena Sekovanić, kategorija sportski parovi, MMD2, 2.mjesto u kategoriji ST plesova i 2. mjesto u kategoriji LA plesova,
- Adriano Žmuk - Dorja Pernar, kategorija sportski parovi, MD3, 3.mjesto u kategoriji ST plesova i 4. mjesto u kategoriji LA plesova,
- Rok Podsečki – Eni Tuđan, kategorija sportski parovi, MD3, 4.mjesto u kategoriji ST plesova i 5. mjesto u kategoriji LA plesova,
- Ivan Biškup – Uma Mašić, kategorija sportski parovi, OD2, 4.mjesto u kategoriji ST plesova i 3. mjesto u kategoriji LA plesova,
Rezultati natjecanja na Prvenstvu Republike Hrvatske u latinskoameričkim plesovima:
- Elena Sekovanić, kategorija pojedinci, O, 10.mjesto
- Lorena Garojević, kategorija pojedinci, O, 9.mjesto
- Eni Tuđan, kategorija pojedinci, MM, 11.mjesto
- Leona Mičuda, kategorija pojedinci, MM, 6.mjesto
- Dorja Pernar, kategorija pojedinci, MM, 9. mjesto
- Vida Jurak, kategorija pojedinci, M, 2.mjesto
- Nika Plantak, kategorija pojedinci, SM, 7.mjesto i u kategoriji pojedinci, U-21, 7. mjesto
- Eugen Sekovanić i Eni Kočet, kategorija sportski parovi, M, 6.mjesto
Dana 27. ožujka 2022. godine održano je bodovno i Open natjecanje.
Rezultati natjecanja na bodovnom turniru:
- Vanessa Cafuk, kategorija pojedinci-napredni, MMD2, 4.mjesto u kategoriji ST plesova i 1.mjesto u kategoriji LA plesova
- Eni Tuđan, kategorija pojedinci-napredni, MMD3, 1.mjesto u kategoriji ST plesova i 2.mjesto u kategoriji LA plesova
- Leona Mičuda, kategorija pojedinci-napredni, MMC, 6.mjesto u kategoriji ST plesova i 7.mjesto u kategoriji LA plesova
- Nika Plantak, kategorija pojedinci-napredni, SMD2 i SMC, 2.mjesto u kategoriji ST plesova i 3.mjesto u kategoriji LA plesova
- Eugen Sekovanić – Eni Kočet, kategorija sportski parovi, MB, 1. mjesto u kategoriji ST plesova i 3.mjesto u kategoriji LA plesova
Rezultati natjecanja na OPEN Starija Mladež (Youth) ST
- Vida Jurak – 5. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN Mladež (Junior 2) ST
- Vida Jurak – 2. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN M. Mladež (Junior 1) ST
- Leona Mičuda – 6. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN Osnovci (Juvenile) ST
- Elena Sekovanić – 4. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN Starija Mladež (Youth) LA
- Vida Jurak – 13. mjesto
- Nika Plantak – 11. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN Mladež (Junior 2) LA
- Vida Jurak – 10. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN M. Mladež (Junior 1) LA
- Leona Mičuda – 10.mjesto
- Eni Tuđan – 17. mjesto
Rezultati natjecanja na OPEN Osnovci (Juvenile) LA
- Elena Sekovanić – 8. mjesto