Trofej Grada Bjelovara

• Termin: 03.3.2018.
  • Mjesto: Bjelovar
  • Organizator: ŠPK H-8 - Bjelovar

Sportski plesni parovi Spk „Valcer“ 3. ožujka nastupili su na natjecanju u Bjelovaru pod nazivom Trofej Grada Bjelovara 2018.

Rezultati natjecanja su slijedeći:

Leonardo Barulek i Lana Režek su u kategoriji Osnovci D2 osvojili srebrnu medalju u standardnim i latinoameričkim plesovima.

Roko Kočet i Leona Šanjek u kategoriji Osnovci D3 osvojili su zlato kako u standardnim, tako i u latinoamerički plesovima.

Eugen Sekovanić i Kiara Habunek  u kategoriji Osnovci D3 osvojili su srebro u standardnim plesovima te četvrto mjesto u latinoameričkim plesovima.

Dario Golubar i Vida Jurak u kategoriji Osnovci C osvojili su 6. mjesto u standardnim plesovima te srebro u latinoameričkim plesovima u kategoriji Osnovci D3.

Odlični rezultati naših natjecatelja te im ovim putem još jedanput čestitamo i želimo im daljnji uspjeh u radu.