Naslovi državnih prvaka i viceprvaka ponovno u redovima SPK Valcer

• Termin: 26.6.2021.
  • Mjesto: Koprivnica
  • Organizator: SPK Ritam KC i HSPS

U subotu, 26. lipnja 2021. godine održano je prvenstvo Republike Hrvatske u latinskoameričkim plesovima u organizaciji Sportskog plesnog kluba "Ritam" Koprivnica i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Rezultati natjecatelja iz redova SPK Valcer bili su slijedeći:

U kategoriji pojedinaca:

Elena Sekovanić je u kategoriji mlađi osnovci osvojila brončanu medalju dok se njena malo starija kolegica Nika Jerebič u kategoriji osnovci plasirala na 4. mjesto.

Leona Mičuda je u kategoriji mlađe mladeži zauzela 4. mjesto dok je Kiara Črnila postala državna prvakinja, a Elena Weiser apsolutna prvakinja u istoimenoj kategoriji.

Lana Režek se je plasirala na 14. mjesto u vrlo zahtjevnoj kategoriji mladeži.

U kategoriji plesnih parova:

Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji osnovci zauzeli su četvrto mjesto.

U iznimno jakoj kategoriji mlađe mladeži, Andrej Detelj i Elena Weiser postali su viceprvaci Republike Hrvatske, dok su njihovi klupski kolege, David Hudoletnjak i Vida Jurak u istoj kategoriji osvojili brončanu medalju.