Novosti i događanja
Vrati na kategoriju Novosti i događanja
Novosti

SPK Valcer nosi 14 medalja sa turnira u Koprivnici, od toga 6 zlatnih, 5 srebrnih i 3 brončane

• Termin: 27.6.2021.
  • Mjesto: Koprivnica
  • Organizator: SPK Ritam Koprivnica

U nedjelju, 27. lipnja 2021. godine u Koprivnici održan je međunarodni turnir u standardnim i latinskoameričkim plesovima u organizaciji Sportskog plesnog kluba "Ritam" Koprivnica.

Sportski plesni klub Valcer predstavljalo je sedam plesnih parova.

U kategoriji osnovci D1, u standardnim i latinskoameričkim plesovima, zlatne medalje odnijeli su Tin Žmuk i Nika Jerebič, dok su srebrne medalje u istoj kategoriji odnijeli Ivan Biškup i Uma Mašić.

Adriano Žmuk i Dorja Pernar u kategoriji mlađe mladeži D1 osvojili su srebrnu medalju u standardnim i zlatnu medalju u latinskoameričkim plesovima.

Zlatne medalje u standardnim i latinskoameričkim plesovima odnijeli su i Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji osnovci C.

Iznimno jaka konkurencija bila je u kategoriji mlađe mladeži C gdje su Andrej Detelj i Elena Weiser osvojili brončanu medalju u standardnim plesovima te srebrnu u latinskoameričkim, dok su njihovi klupski kolege, David Hudoletnjak i Vida Jurak u istoj kategoriji osvojili srebrnu medalju u standardnim i brončanu u latinskoameričkim plesovima.

U kategoriji mladeži C nastupili su Eugen Sekovanić i Kiara Črnila koji su osvojili brončanu medalju u latinskoameričkim plesovima.

U solo kategorijama natjecale su se Elena Sekovanić i Lana Režek.

Elena Sekovanić je u kategoriji mlađih osnovaca D3 osvojila zlatnu medalju u standardnim i u latinskoameričkim plesovima dok se Lana Režek u vrlo jakoj kategoriji mladež C plasirala na sedmo mjesto u latinskoameričkim plesovima.