Detelj - Weiser briljirali na međunarodnom turniru u Kopru

• Termin: 10.10.2021.
  • Mjesto: Kopar (Slovenija)
  • Organizator: Društvo Kazina

Od 7. - 10. listopada 2021. godine u Kopru (Slovenija) održan je međunarodni turnir u standardnim i latinskoameričkim plesovima pod nazivom International Championship.

Sportski plesni klub Valcer u nedjelju 10. listopada predstavljao je plesni par Andrej Detelj i Elena Weiser.

U kategoriji mlađe mladeži Detelj - Weiser osvojili su prvo mjesto u standardnim plesovima (od 13 parova) te prvo mjesto u latinskoameričkim plesovima (od 20 parova).

Detelj - Weiser natjecali su se i u dodatnoj kategoriji Under 16 gdje su zauzeli odlično 16 mjesto od 32 para u standardnim te 22 mjesto od 52 para u latinskoameričkim plesovima.

Bio je ovo iznimno jak i velik turnir za naše plesače te odlična motivacija za daljnje uspjehe!