Rezultati s bodovnog turnira u Samoboru

• Termin: 08.10.2022.
  • Mjesto: Samobor
  • Organizator: ŠPK Samobor

Proteklu subotu, 8. listopada 2022. održan je bodovni turnir u sportskim standardnim i latinskoameričkim plesovima za pojedince, parove, grupe i formacije u Samoboru u organizaciji Športskog plesnog kluba „Samobor“.

Nakon ljetne stanke, plesni parovi i pojedinci "Spk Valcer" na turniru su postigli sljedeće rezulate:

U kategoriji osnovci C, Lorena Garojević osvojila je 5. mjesto u standardnim plesovima i 6. mjesto u latinskoameričkim plesovima.

U kategoriji mlađe mladeži C, nakon otplesanog polufinala i finala, Eni Tuđan osvojila je 6. mjesto u standardnim plesovima i 6. mjesto u latinskoameričkim plesovima, dok je Leona Mičuda zauzela 7. mjesto u standardnim plesovima i 4. mjesto u latinskoameričkim plesovima.

U kategoriji plesnih parova odlične rezulate postigli su:

Tin Žmuk i Elena Sekovanić u kategoriji mlađa mladež D3, 1. mjesto u standardnim plesovima i 1. mjesto u latinskoameričkim plesovima kao i njihovi kolege Andrej Gregurinčić i Chiara Peruško u iznimno jakoj kategoriji mlađa mladež C.

U stariji kategoriji mladež C, Gabriel Novotny i Kiara Črnila također su briljirali i osvojili 1. mjesto u standardnim plesovima i 1. mjesto u latinskoameričkim plesovima, dok su Eugen Sekovanić i Vida Jurak u zahtjevnijoj kategoriji mladež B osvojili 3. mjesto u standardnim plesovima i 4. mjesto u latinskoameričkim plesovima.

Turnir i rezultati u Samoboru odlična su uvertira pred veliko natjecanje koje očekuje naše članove na Trofeju grada Varaždina u organizaciji Sportskog plesnog kluba Valcer i Plesnog kluba Takt na koji Vas i ovim putem pozivamo.