Rezultati s međunarodnog turnira u Rakitju

• Termin: 19.11.2022.
  • Mjesto: Rakitje
  • Organizator: SPK Zagreb

Proteklu subotu, 19. studenoga 2022. održan je međunarodni bodovni turnir u sportskim standardnim i latinskoameričkim plesovima za pojedince, parove, grupe i formacije u Rakitju u organizaciji Sportskog plesnog kluba „Zagreb“.

Plesni parovi i pojedinci "Spk Valcer" na turniru su postigli sljedeće rezulate:

Lorena Garojević u kategoriji pojedinci, osnovci C osvojila je brončanu medalju u standardnim i latinskoameričkim plesovima. U malo starijoj kategoriji mlađe mladeži C, Eni Tuđan, osvojila je 4. mjesto u standardnim plesovima i 6. mjesto u latinskoameričkim plesovima, dok je Leona Mičuda, u istoj kategoriji osvojila 6. mjesto u standardnim plesovima i brončanu medalju u latinskoameričkim plesovima.

Nika Plantak je u kategoriji starija mladež D3 u standardnim plesovima osvojila bronačnu medalju, dok se u latinskoameričkim plesovima u kategoriji starija mladež C plasirala na 7. mjesto. Sara Miladnović u kategoriji odrasli C, osvojila je srebrnu medalju u standardnim plesovima.

Adriano Žmuk i Dorja Pernar u kategoriji plesnih parova, mladež D3, osvojili su srebrnu medalju u standardnim plesovima i brončanu medalju u latinskoameričkim plesovima, a u iznimno jakoj kategoriji mladež B, Eugen Sekovanić i Vida Jurak, osvojili su brončanu medalju u standardnim plesovima i zauzeli 4. mjesto u latinskoameričkim plesovima.